Sitemizde ter alan tüm ürünler Organik Sertifikalıdır, güvenle alıp kullanabilirsiniz. Size sunduğumuz tüm ürünler titizlikle seçilmiş olup, organik sertifikası dışında hikayeleri olan ürünlerdir.

Tibak

1980’li yıllardan itibaren Bodrum’da Marangoz Tahir olarak bilinen Tahir Kahraman, iş hayatına marangozluk mesleğiyle başlamıştır. 1996 yılında İpek-Su Şirketini kurarak, Bodrum’da pek çok sektörde hizmet vermiştir. 2007 yılında Bodrum Ticaret Odasında düzenlenen ve markalaşmanın önemini konu alan bir konferansa katılmasıyla, markalaşmaya yönelen Tahir Kahraman, 2008 yılında TİBAK markasıyla zeytinyağı sektörüne adım atmıştır. Bir aile markası olan Tibak Zeytinyağları, aile bireylerinin isimlerinden oluşmuştur. Harfler sırasıyla; Tahir, İpek, Bakiye, Ayşin / Abdullah isimlerini ve Kahraman soy isimlerini temsil etmektedir. 

Zeytin ağacı; kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla sağlık, lezzet ve güzellik katarak antik çağlardan beri insanoğlunun hayatında olmuştur. Zeytin ve zeytinyağından gelen sağlık, kaliteli üretimle doğrudan ilişkilidir. Tibak Zeytinyağları bu yola “Fakir Toprakların Zengin Bitkisi” sloganı ile çıkarak, kurulduğu ilk günden bugüne, ülkemizin ve bölgemizin önde gelen tarımsal ürünü olan zeytinyağını tüketici ile buluşturmaktadır. Modern sistemlerle üretilen ürünler, dolum tesisinde krom nikel tanklarda, güneş ışığı görmeyen serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilerek kalite kaybı yaşanmadan depolanmakta, depolanan zeytinyağları ise farklı boyutlarda teneke ve cam ambalajlarda tüketime sunulmaktadır.

OTS Organik

1986 yılında organik sevdasıyla yola ilk çıktığımızdan beri, bu toprakları karış karış dolaştık. Üreticilerimizle beraber öğrendik, geliştik.

Verimli ovaların, güneşli yamaçların ürünlerini tüm dünyaya taşıdık. Şimdi, yıllardır biriktirdiklerimizi ve yaşadığımız organik hayatın tatlarını sizinle paylaşıyoruz.

Guruluk

Guru kelimesi Gu ve Ru olarak iki kelimeden oluşmaktadır. En eski dil olarak bilinen Sanskrit dilinde bir kelime olan Gu ‘karanlık’ Ru ise ‘ışık’ demektir.

Cehalet karanlığını bilgi ışığıyla ortadan kaldıran kişi Guru olarak adlandırılmaktadır. Guru kelimesinin diğer bir anlamı da ‘ ağır’ demektir. Dilimizde ise en sık; herhangi bir işte en üst derecede değerlendirilen usta, pir anlamında kullanılır.

Neye İnanıyoruz?

Organik gıdanın makul fiyatlı olması gerektiğine inanıyoruz: Kaliteli ve mantıklı olarak fiyatlandırılmış ürünleri tedarik etmek için elimizden geleni yapıyoruz ve üzerine mümkün olan en az maliyeti eklemeye çalışıyoruz. Üreticinin gelişmesinin yolunun, tüketicinin mutlu edilmesinden geçtiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle deneyimimizi ve birikimimizi üretici ve tüketicinin birlikte mutlu olmaları için güvenilir bir köprü yaratmak için kullanıyoruz. Bu yüzden tüm ürünlerimiz sertifikalı ve bizi kişisel olarak tatmin edecek kalitede. Bu konudaki her türlü geri bildiriminizi çok ciddiye aldığımıza emin olabilirsiniz.

Organik gıdanın topluma faydalı olması gerektiğine inanıyoruz: Bu nedenle tedarikçilerimizi mümkün olduğu kadar, yerel, küçük işletmelerden seçmeye çalışıyoruz. Bu onların işlerini büyütmesini ve bu sayede de bizim size taze ürünleri daha kolay sağlayabilmemizi sağlıyor. Organik gıdanın doğaya saygılı olması gerektiğine inanıyoruz. Sadece organik olması, organik

0